+420 476 755 750

O nás

Udržet si zdravý a krásný úsměv a vyhnout se nepříjemným bolestem a časově nákladnému léčebnému procesu vyžaduje velké množství práce a pečlivou starost o správné dodržování ústní hygieny a prevence. Při tom všem je ale zároveň klíčové mít k dispozici kvalifikovaného profesionála, díky kterému budete moci získat jistotu, že žádný aspekt péče o svůj chrup není zanedbán a že jakékoli možné potíže jsou v těch správných rukou. V ordinaci MUDr. Boženy Trčkové v Litvínově se staráme o to, aby byla preventivní péče o Vaše zuby kompletní a důsledná a díky dlouholeté praxi v oboru spolehlivě a účinně léčíme všechna běžná onemocnění ústní dutiny. Snažíme se být maximálně vstřícnou ordinací, v níž je pacient na prvním místě a kromě léčebné a preventivní péče na vynikající úrovni se mu dostane také citlivého a osobního přístupu.

Mezi služby, které v naší zubní ordinaci nabízíme, patří především preventivní stomatologická péče v podobě pravidelných každoročních prohlídek zaměřených na důkladnou kontrolu stavu chrupu pacienta a precizní diagnostiku možných počínajících chorob ústní dutiny. Poskytujeme také široce zaměřené odborné poradenství na nejrůznější témata spjatá se stomatologickou péčí: od správných postupů při individuální hygieně, přes výběr vhodných čisticích pomůcek, až po specifické poradenství úzce související s konkrétními problémy pacienta. V rámci léčebné péče se zaměřujeme na klasické úkony záchovné stomatologie, endodoncie a protetiky, ale zároveň spolupracujeme s osvědčenými stomatologickými odborníky na stomatochirurgii a parodontologii nebo ortodoncii. V naší ordinaci poskytujeme také služby estetické stomatologie, tedy především kvalitní ordinační bělení zubů.

Je pro nás důležité, abyste se v naší ordinaci cítili příjemně a pohodlně a jsme si vědomi, že pocit spokojenosti pacienta může ovlivnit velké množství důležitých detailů. Dáváme si proto záležet na hladkém chodu ordinace a snažíme se minimalizovat čas v čekárně i čekací doby na termín návštěvy. Směrem ke svým pacientům pečlivě dbáme na profesionální přístup spojený s vynikající komunikací a – co je nejdůležitější – vysoce nadstandardní kvalitu péče. Doufáme, že se bude v naší ordinaci líbit i Vám. Těšíme se na naše osobní setkání!

Ordinační hodiny

Pondělí 7:30 – 12:00 13:00 – 15:00
Úterý 7:30 – 12:00 13:00 – 15:00
Středa 7:30 – 12:00 13:00 – 16:30
Čtvrtek 7:30 – 12:00 13:00 – 15:00
Pátek 8:30 – 11:30  —

Smluvní pojišťovny

 • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
 • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
 • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
 • Revírní bratrská pokladna (213)
 • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)

Specialisté, s nimiž spolupracujeme:

 • Jan Khel, Litvínov
  stomatochirurgie, parodontologie
 • Eduard Matějka, Most
  ortodoncie
 • Květa Kadlecová, Litvínov
  ortodoncie